5 kwietnia 2012 r. W Muzeum Okręgowym w Sieradzu na sali przy ul. Rynek 2 została otwarta wystawa czasowa „Dla Polski Walczącej – żołnierze Okręgu Łódź AK „Barka”". Ekspozycja została przygotowana przez INP Oddział w Łodzi, jej autorem jest Artur Ossowski – pracownik Oddziałowego Biura Edukacji Publicznej. Wystawa powstała w 70. rocznicę powołania Armii Krajowej. Najistotniejszym zagadnieniem prezentowanym na ekspozycji są działania wywiadowcze oraz propagandowe Okręgu Łódź ZWZ-AK, a także Akcja „Burza” w Łódzkiem, realizowana siłami 25 Pułku Piechoty AK „Ziemi Piotrkowsko-Opoczyńskiej”. Wystawa została uzupełniona o pochodzące ze zbiorów Muzeum Okręgowego w Sieradzu dokumenty żołnierzy Okręgu Łódź AK „Barka”: Marii Szcześniak i Jana Piotrowskiego. Ekspozycję można zwiedzać do 6 maja 2012 r.