W dniu 10 września 2012 r., w Muzeum Walewskich w Tubądzinie, miał miejsce – po raz pierwszy w historii dworu – koncert organowy. W programie koncertu znalazły się utwory – Johanna Sebastiana Bacha, Dietricha Buxtehudego, Volkera Braeutigama, Felixa Mende-lssohna i Leona Boëllmanna. Na wirtualnych organach MAGNUS, zaprezentował swoje umiejętności Michał Jung, laureat konkursów organowych w Legnicy, Krasnobrodzie i Krakowie, student Instytutu Muzykologii KUL i Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie organów. Zgromadzona publiczność bardzo życzliwie przyjęła wirtuozerię młodego, obiecującego organisty.
Publiczność powitał i słowo wstępne wygłosił dyrektor Muzeum Okręgowego w Sieradzu Jerzy Kowalski.