W dniu 9. lutego w sali wystaw czasowych Muzeum Okręgowego w Sieradzu przy ul. Rynek 2 odbyło się otwarcie wystawy „Nasza druga miłość. Zbiory Sieradzkiego Klubu Kolekcjonera i Hobbysty”. Prezentowane na wystawie zbiory poszczególnych członków Klubu mają na celu ukazanie zwiedzającym różnorodnych kierunków kolekcjonerstwa i zbieractwa. Toteż pokazane zostały m.in. dawne aparaty i fotografie, budziki, szkło barowe, porcelana, monety różnych krajów, banknoty, odważniki i wagi do ważenia monet, narzędzia stolarskie, medale i odznaczenia oraz różnego rodzaju pamiątki związane z Sieradzem, koperty i znaczki z wystaw filatelistycznych, muszle oceanów i mórz tropikalnych, różnorodne pamiątki związane z osobą Napoleona.
Wystawę można oglądać do 01.04.2012 r. Grupy szkolne po uprzednim zgłoszeniu w Dziale Oświatowym mogą być oprowadzane po wystawie przez członków Klubu (bezpłatnie), dzięki czemu będzie można szczegółowo zapoznać się z poszczególnymi przedmiotami czy zbiorami.