23 maja 2026 r. Muzeum Walewskich stało się scenerią dla Wieczoru Mistrzów Kameralistyki Trio Genesis w składzie Jakub Jakowicz (skrzypce), Marcin Zdunik (wiolonczela), Szymon Nehring (fortepian). Publiczność mogła zanurzyć się w świecie pełnym emocji i wspaniałych dźwięków.

Koncerty w Tubądzinie gdzie muzyka łączy się z historycznymi wnętrzami dworskimi stwarzają niezwykłe doświadczenie, którego trudno szukać w wielkich salach koncertowych, dlatego już dziś zapraszamy 30 maja na godz. 18.00 na Wieczór Muzyki Kameralnej, na którym wystąpią MagDuś Duo: Bartłomiej Duś (saksofon) oraz Magdalena Duś (fortepian).