W dniu 8 maja 2018 r. o godzinie 15.00 w budynku Muzeum Okręgowego w Sieradzu, Rynek 1,  nastąpiło uroczyste otwarcie stałej wystawy   „ Z techniką łączności przez dziesięciolecia ”.

Została ona udostępniona zwiedzającym w nowej aranżacji i jest nawiązaniem do pokazywanej już wcześniej / od 2012 r, /wystawy, eksponującej  wojskowy sprzęt  łączności, którym posługiwali się żołnierze Wojska Polskiego na przestrzeni minionych lat. W sali wystawienniczej Muzeum Okręgowego, zgromadzono kilkadziesiąt egzemplarzy sprzętu łączności oraz wiele historycznych dokumentów. Wystawione w Muzeum w Sieradzu eksponaty mają szczególne znaczenie dla łącznościowców w wojskowych mundurach ponieważ to właśnie w tym mieście od ponad siedemdziesięciu lat, stacjonują jednostki łączności.

Zorganizowanie wystawy było możliwe przy dużej pomocy i zaangażowaniu  Jana Kowalskiego i Marka Lewandowskiego byłych żołnierzy 15. SBWD a obecnie aktywnych działaczy Światowego Związku Polskich Żołnierzy Łączności.